Chovatelská stanice nabízí k prodeji a na záznam štěňata s unikátními brazilskými krevními liniemi. Štěňata vynikají nejen exteriérem, ale i stoprocentní povahou. Jako druhá chovatelská stanice ve střední Evropě začala odchovávat štěňata s velice vzácným černým zbarvením bez žíhání. V celosvětové registrované populaci fil jsou pouze asi 4% čistě černě zbarvených jedinců.  Odchovaná štěňata se výborně prezentují na výstavách a to nejen v České republice, ale i v celé Evropě i USA a Asii.

Naše štěňata jsou pravidelně jednou týdně prohlížena naší veterinářkou, která je i dlouholetá chovatelka tohoto plemena a byla i více než 10 let poradcem chovu Fila Brasileiro Club CZ.

Při odchodu z naší stanice jsou štěňata již přivyklá i pobytu venku. Majitelům našich fenek v budoucnu doporučíme i vhodného partnera, pokud se rozhodnou chovat. Samozřejmostí je chovatelský servis - všem majitelům našich štěňat rádi poradíme pokud mají problémy s odchovem nebo výchovou.

Jsme velice rádi, když nás nový majitelé kontaktují nebo navštíví i jen tak, aby se podělili o své radosti.

Právní zárukou pro majitele je Kupní smlouva.

Pokud si zájemce neví rady s výběrem štěněte, prokonzultujeme s ním jeho možnosti a záměry. Vzhledem k tomu, že sledujeme vývoj štěňat jak po fyzické, tak i povahové stránce, můžeme doporučit, které štěně by nejvíce vyhovovalo jeho požadavkům a možnostem.

Přijeďte si vybrat pro Vás nějvhodnější štěňátko, nebo se jen tak podívat, rádi Vám předvedeme celý chov